ساخت حفاظ فلزی CNC در شیراز | صنایع برش cncترموکات

ساخت حفاظ CNC در شیراز

گارد یا حفاظ چیست ؟ حفاظ ساخته شده از یک یا مجموعه ای از مصالح ساختمانی می باشد که جهت حفاظت از سقوط در مجاورت لبه های آزاد سطوح مرتفع که محل عبور و مرور می باشد و یا جهت جلوگیری از ورود دزدان و سارقان جهت ضد سرقت شدن مکان نصب می گردد. نرده یا جان پناه چیست ؟
نرده نوعی سازه از جنس فلز ، سنگ ، چوب ، شیشه و گاها از کائوپو میباشد که در گذشته به عنوان حائلی بین انسان و پرتگاه ( راه پله ، تراس یا بالکن ، پشت بام ) قرار میگرفت که هدفی جز محافظت از جان افراد نداشت اما در سالهای گذشته علاوه بر محافظت نقش پر رنگی در زیبایی ساختمان ایفا کرده و هم اکنون به یک سازه دکوراتیو تبدیل گردیده است .
یکی از بخش های اصلی مربوط به هر ساختمان، قسمت های محافظ ساختمان می باشد. با پیشرفت صنعت ساختمان سازی وآپارتمان نشینی افراد ،ترس از ارتفاع و خطرهای احتمالی برای پنجره ها از جمله سقوط و یا حفاظت از کودک دلبندشان می تواند لذت زندگی کردن را از افراد بگیرد. به همین سبب یکی از ارزان ترین و همین طور با کیفیت ترین راه های حفاظت از خانه استفاده از نرده حفاظ پنجره می باشد. دلیل اصلی استفاده ازحفاظ این است که نه تنها خانه ای که دارای گارد می باشد بهتر از خانه بدون گارد است بلکه موضوع امنیت و محافظت از خانه برای جلوگیری از ورود سارقین، یکی از پراهمیت ترین دلایل بهره مندی از حفاظ می باشد.
صنایع برش لیزری ترموکات با ادغام جدیدترین تکنولوژی روز، دستگاه های مدرن و به روز و کارشناسان خبره و متخصص در امر لیزر ، خدمات ساخت  حفاظ CNC در شیراز در هر ابعادی را برای مشتریان محترم فراهم می‌آورد. استفاده از دستگاه های برش لیزری فلزات ، در صنایع مختلف کاربرد های فراوانی دارد. ساخت و انواع قطعات طلای تزیینی، استیل، برش لیزری انواع ورقه های فلزی به جهت مصارف متفاوت میتواند از جمله قابلیت های دیگر دستگاه برش لیزر محسوب شود . ورود دستگاه لیزر به چرخه برش فلزات توانسته است علاوه بر صرفه جویی زیاد در زمان و هزینه، در جهت تولید محصول با کیفیت تر نیز، مشتریان ما را یاری دهد.
برای سفارش ساخت انواع حفاظ CNC در شیراز با ما تماس حاصل فرمایید.


اهمیت حفاظ فلزی CNC در ساختمان

حفاظ پنجره در طرح ها و انواع مختلف تولید می شود اعم از نرده پنجره ی آهنی، نرده پنجره ی استیل و یا حفاظ پنجره فرفورژه و فلزی که گروه ترموکات با استفاده از دستگاه cnc و لیزربه ساخت حفاظ های cncشده ی فلزی می پردازد. به علاوه حفاظ ها در انواع مختلفی مانند طرح دار و یا ساده تولید می گردد و برآورد قیمت آن باتوجه به طرح ها و رنگ آن بنابر انتخاب شما می باشد. تمامی خصوصیات و قابلیت های این حفاظ ها بنا به خواسته های شما ساخته می شود.
یکی از راهایی که سارقان به راحتی میتوانند از طریق آن وارد خانه شوند پنجره است. اگر برای یک خانه در حال ساخت میخواهید پنجره و حفاظ نصب کنید باید بگوییم که برای نصب حفاظ پنجره از آن کلاف استفاده می شود تا حفاظ پنجره به نمای ساختمان جوش داده شود. قابل به ذکر است که حفاظ ها با توجه به علایق و دکوراسیون شما ساخته می شود. شما می توانید برای اطلاعات دقیق تر این موضوع با تیم حرفه ای ترموکات در ارتباط باشید.

حفاظ فلزی CNC در شیراز | ترموکات

انوع حفاظ CNC در شیراز | ترموکات

انوع حفاظ CNC در شیراز

انواع حفاظ پنجره آهنی شامل حفاظ های فرفورژه و ساده است که شما میتوانید با توجه به بودجه خود یکی را انتخاب کنید.حفاظ فرفورژه با توجه به تعداد گل های آن قیمت بالاتری دارد.
ولی حفاظ ساده نرده ای ارزان تر است و همان حفاظ ساده را هم میتوان با ورزن کمتری ساخت تا با کمترین قیمت برای شما تمام شود . یکی از روش‌های اصولی محافظت و پوشش پنجره و در ساختمان از عوامل مختلف بیرونی، ساخت حفاظ پنجره و در است.
با نصب حفاظ مخصوص بر روی انواع پنجره ودرب ساختمان‌های مسکونی و تجاری امکان رخ دادن بسیاری از حوادث کاهش پیدا کرده است و نمای ساختمان زیبا تر به نظر می‌آید. امروزه ساخت حفاظ در و پنجره توسط افراد متخصص و کار بلد در این زمینه و بر اساس نوع درب و پنجره صورت می‌گیرد.


حفاظ میله‌ای پنجره CNC در شیراز

حفاظ‌های میله‌ای CNC در شیراز از رایج‌ترین انواع حفاظ پنجره در خانه‌های مسکونی می باشند. فاصله و اندازه میله‌ها را میتوانید به دلخواه خود طراحی و انتخاب کنید. حفاظ‌های میله‌ای دارای دو مدل داخلی و بیرونی می باشند. مدل بیرونی روی قاب پنجره از قسمت بیرونی ساختمان نصب می گردد ولی مدل داخلی روی قاب پنجره از دورن نصب شده و قفل میشود. در صورت نیاز می‌توانید میله‌های مدل داخلی را از درون ساختمان باز بکنید در گذشته انواع حفاظ پنجره میله‌ای بسیار ساده و بدون طراحی خاص بودند. اما در حال حاضر می‌توانید حفاظ‌های میله‎ای را در مدل‌های متنوع‌تری تهیه کنید که ضمن افزایش امنیت خانه دارای نمایی زیبا باشد.
حفاظ پنجره به سبب ساختاری که از آن برخوردار می باشد، دارای ضریب امنیت بسیار بالایی است و به واسطه همین امر مورد توجه افراد بی شماری قرار گرفته است. با نصب این محصول حفاظتی می توان از ورود سارقان به داخل ساختمان های مختلف جلوگیری به عمل آورد.


حفاظ پنجره ترموکات یکی از محصولات حفاظتی است که از کیفیت و مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. به سبب مرغوبیتی که این محصول کاربردی دارا است، می توان آن را بر روی تمام مدل پنجره ها و برای ساختمان های مختلف مورد استفاده قرار داد. نکته قابل توجه در رابطه با این محصول آن است که نوع فلزی آن با بهره گیری از رنگ های ضد زنگ، رنگ آمیزی شده است که به واسطه همین امر از استحکام بسیار بالایی برخوردار می باشد.
هر چه پنجره ساختمان بزرگتر باشد و طول و عرض بیشتری داشته باشد، قیمت حفاظ هم بالاتر خواهد بود.
حفاظ پنجره فلزی می‌تواند از میلگرد، قوطی یا فرفورژه ساخته شود. هر چه تراکم آهن مورد استفاده بیشتر باشد وزن حفاظ بیشتر شده و قیمت آن هم بالاتر خواهد . طرح حفاظ هم روی قیمت آن مؤثر است.

حفاظ پنجره CNC در شیراز | ترموکات

تأثیر طرح نرده پنجره روی قیمت آن از دو جنبه است: یکی این که برخی طرح‌ها باعث سنگین‌تر شدن حفاظ می‌شوند، حفاظ پنجره از داخل مثلاً از گل‌های سنگین استفاده می‌کنند یا طرح‌های پرتراکمی هستند که نیاز به مصرف آهن بیشتری دارد. تأثیر دیگر هم این که برخی طرح‌ها مستلزم اجرای پیچیده‌تری هستند که ممکن است روی قیمت تأثیر گذارند و آن را زیاد و کم کنند. گروه ترموکات با ارائه ی انواع طرحهای به روزدر زمینه ی برشکای روی فلزات ودرنظر گرفتن تمام جوانب ،طرح مورد نظر شمارادرکمال دقت وبا بهترین کیفیت بر روی ورق فلزی به اجرا درمی اورد. شرکت صنایع برش CNC ترموکات علاوه بر ساخت و عرضه انواع حفاظ های CNC در شیراز در زمینه برش لیزری فلزات در شیراز و طراحی و ساخت پنجره CNC در شیراز نیز فعالیت دارد. شما می توانید برای سفارش ساخت انواع محصولات صنعتی و ساختمانی برش CNC می توانید به روش زیر سفارش خود را ثبت نمایید.


دستگاه CNC در شیراز | ترموکات

چگونه سفارش خود را ثبت کنیم؟

پس از بررسی های لازم و تصیمی گیری در مورد برش لیزری فلزات باید با تصمیم خود را با تیم پشتیبانی مطرح کنید و سفارش خود را ثبت نمایید.
۱- با صنایع فلزی ترموکات در شیراز ارتباط برقرار نمایید و درخواست خود را مطرح کنید.
۲- تیم ترموکات در شیراز درخواست شما را بررسی می کنند و راهنمایی های لازم را به شما ارائه میکنند.
۳- پس از انتخاب طرح، عملیات برش لیزری آغاز می شود و در کوتاه ترین زمان ممکن درب در محل مورد نظر نصب می شود.