معرفی خدمات برش CNC ترموکات

خدمات برش CNC | ترموکات

اهمیت بالای برش CNC

امروزه برش CNC یا برش لیرزی در صنایع مختلفی در حال انجام می باشد. دستگاه برش CNC را می توان همان دستگاه های بزرگ برش قدیمی دانست که امروزه با پیشرفت تکنولوژی به سیستم هوشمند کنترل مجهز شده اند. از برش لیزری در، صنایع تابلو سازی، ساخت درب و پنجره CNC، حکاکی روی متریال های مختلف، ساخت مبلمان شهری و ... مورد استفاده قرار می گیرد. صنعت برش CNC در شیراز امروزه یکی از مهمترین صنایعی است که در هر شهری باید موجود باشد چراکه بخش اعظمی از دیگر صنایع به این صنعت برش CNC وابسته هستند. مجموعه ترموکات CNC مجری کلیه خدمات تخصصی در رابطه با انواع برش CNC در شیراز می باشد. صنایع برش CNC ترموکات ، با سابقه ی درخشان در زمینه ی برش انواع فلزات در ابعاد و طرح های متنوع ، خدمات
• برش لیزر
• برش پلاسما 
• حکاکی فلزات در شیراز

را به طور کاملا تخصصی به کلیه هنرمندان و صنعتگران گرامی ارائه میدهد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هر یک از بخش های خدمات مجموعه ترموکات به صفحه خدمات این مجموعه مراجعه نمایید یا با ما تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را در این زمینه راهنمایی نمایند. در این مقاله با ما همراه باشید تا به بررسی خدمات ذکر شده از مجموعه ترموکات بپردازیم.

برش CNC شیراز | ترموکات

برش لیزری در شیراز | ترموکات

خدمات برش لیزری در مجموعه ترموکات شیراز

برش لیزری ، تکنولوژی است که در آن با لیزر مواد مختلف را با سرعت بالا ، دقت و قدرت زیاد برش میدهد. به دلیل قطر کم لیزر ، برش لیزر بسیار دقیق بوده و عاری از هر گونه خطا است. نکته ای که باید مورد توجه قرار بگیرد ، جنس ماده ای است که قرار است تحت برش لیزر قرار بگیرد; زیرا سطح برخی مواد پس از برش لیزر ممکن است کمی بسوزد. تقریبا می توان روی اکثر فلزات برش لیزر انجام داد ، فلزاتی مانند فولاد ، آهن و آلمینیوم بیشترین کاربرد را در برش لیزر دارند.
برش لیزری فرایند برش یک قطعه با استفاده از اشعه لیزری است. با استفاده از دستگاه برش لیزر می توان متریال های مختلفی را برش داد. برای مثال از دستگاه برش لیزری در کلیه خدمات زیر استفاده می شود.

• حکاکی و برش لیزر شیراز


برش لیزر فلزات در شیراز


مزایای برش لیزری


• برش لیزری فرایندی غیر تماسی است.
• برش لیزری انرژی کمتری مصرف میکند.
• برش لیزری روشی امن تر است.
• برش لیزری به طور باور نکردنی دقیق عمل میکند.
• برش لیزری برای فرایندهای دیگر نیز مفید است.
• برش لیزری کمک بزرگی برای سایر صنایع است.
• برش لیزر بر روی انواع مواد قابل اجرا است.

دستگاه برش لیزری یکی از انواع دستگاه برش CNC می باشد. این دستگاه به علت داشتن دقت بسیار بالا در برش فلزات و متریال های مختلف در ابعاد بسیار کوچک تا ابعاد بزرگ که برای کار های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد، کاربرد دارد.
نحوه عملکرد دستگاه برش لیزری به این صورت است که اپراتور این دستگاه طرح طراحی شده را به این سیستم منتقل می کند و دستگاه برش لیزر با استفاده از یک پرتو فشرده شده که انرژی زیادی دارد شروع به حکاکی و برش آن قطعه می نماید.یکی از مهمترین مثال های کاربرد برش لیزری برش واشر سر سیلندر خودرو می باشد که قطعا تا به حال آن را مشاهده کرده اید.
مدل های مختلف دستگاه های برش لیزری برای مصارف مختلفی با توجه به نوع آنها، دقت آنها و ابعاد آنها در بازار موجود هستند. برای خدمات برش لیزری بایستی به دنبال مرکز برش لیزری معتبر و شناخته شده ای در شهر خودتان باشید برای مثال مجموعه ترموکات CNC یک مرکز برش لیزری معتبر و شناخته شده در شیراز می باشد.

خدمات برش لیزری شیراز

مجموعه ترموکات بزرگترین مجموعه ارائه دهنده خدمات برش CNC و برش لیزری در شیراز می باشد.این مجموعه بعنوان یک مرکز برش لیزری شیراز انجام کلیه خدمات برش لیزری فلزات در شیراز با مناسب ترین قیمت می باشد. شما می توانید برای هر یک از خدمات ذکر شده با مجموعه ترموکات در تماس باشید.

خدمات برش پلاسما مجموعه ترموکات شیراز

برش پلاسما، فرآیندی است که در آن فولاد یا سایر فلزات در ضخامت های مختلف توسط یک مشعل (torch) برش داده می شود. در این بش یک گاز نجیب با سرعت بالا از نازل دمیده شده و در همان لحظه یک قوس الکتریکی بین گاز در سر نازل با سطح برش ایجاد می شود و گاز به حالت پلاسما می رود.
پلاسما به اندازه کافی گرم می باشد تا فلز را ذوب کند و برش صورت پذیرد . هوای فشرده نیز به اندازه ای فشار دارد که فلز ذوب شده را از مسیر برش دور نماید. دستگاه برش پلاسما یکی از گران ترین انواع دستگاه های برش می باشد ولی دقت بالا و قدرت بالای این دستگاه که از آن می توان برای اجرای طرح های ظریف و برش بر روی فولاد می توان استفاده نمود باعث شده است که کاربرد های زیادی داشته باشد.
صنایع فنی مهندسی ترموکات ، با در اختیار داشتن دستگاه برش پلاسما ، این امکان را به شما میدهد تا طرح های دلخواه و مد نظر خود را بر روی فلزات به اجرا در آوردید. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات برش پلاسما در شیراز مجموعه ترموکات با ما تماس حاصل فرمایید.

برش پلاسما در شیراز | ترموکات

حکاکی بر روی فلز | ترموکات

خدمات حکاکی بر روی فلز

یکی از زیبا ترین هنر هایی که در صنایع دستی است فلزاتی با حکاکی های ظریف با طرح های مختلف می باشد. کنده کاری و ایجاد طرح های مختلف بر روی فلزات به علت سخت بودن سطح فلزات با دست قابل اجرا نمی باشد یا به سختی قابل اجرا می باشد که فلزات حکاکی شده با دست قیمت بسیار بالایی دارند.
این موضوعات همگی منجر به تولید دستگاه حکاکی فلزات می باشد. دستگاه حکاکی فلزات در شیراز در انواع مختلفی در بازار موجود می باشد و هر نوع از آنها از سیستم بخصوصی برای برش استفاده می کند برای مثال از فشار آب، فشار گاز، یا نیروی الکتریکی برای حکاکی استفاده می کنند. مزیت اصلی این دستگاه نسبت به سایر دستگاه های موجود در بازار، سرعت بالا و دقت بالا در برابر روش سنتی حکاکی بر روی فلزات می باشد. 


صنایع فنی مهندسی ترموکات ، با داشتن دستگاه پیشرفته ی حکاکی فلزات و تخصص در این زمینه ، تمامی خدمات حکاکی فلزات را در این زمینه می پذیرد. حکاکی لیزری یک فرایند با اثر دائمی است که از پرتویی از نور متمرکز برای ایجاد علامت ماندگار در سطح استفاده می کند. دستگاه های حکاکی لیزری قابلیت های شگفت انگیزی ارائه می دهند. حکاکی فلزات همان گونه که از نامشان پیداست ، بر روی فلزات نوشته هایی را حک میکند که ماندگاری بالا و زیبایی خاصی را دارا می باشند . شما می توانید طرح مورد نظر خود را بر روی فلزات به اجرا در آورید. اگر به دنبال مجموعه ای برای حک کردن لوگو خود بر روی محصولات فلزی خود هستید تا همیشه نام شما بر روی آن محصول خود نمایی کند، مجموعه ترموکات به لطف بهره بردن از دستگاه های پیشرفته برای حکاکی بر روی فلزات، کلیه خدمات حکاکی بر روی فلز شما را با بهترین قیمت و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهد.

ترموکات

مجموعه ترموکات مجری کلیه خدمات برش فلزات با دستگاه های برش لیزی، برش CNC و برش پلاسما می باشد شما می توانید برای سفارش انواع خدمات برش CNC از جمله ساخت و طراحی درب CNC، ساخت پنجره CNC ، ساخت مبلمان شهری در شیراز و ... می باشد. این مجموعه سعی دارد کلیه خدمات را با سطح بالای کیفی در کنار قیمت معقول به شما عزیزان عرضه نماید. این مجموبه با بهره بردن از برترین دستگاه های برش CNC خدمات خود را در سطح بالایی برای شما عزیزان عرضه می نماید.