بلاگ مجموعه ترموکات

مقالات مرتبط با سایت

ژ 1-6

برش CNC، به عنوان مدرن ترین روش برشکاری، صنایع مختلف به ویژه صنعت فولادسازی رادچارتغییر و تحول کرده است. CNC مختفف عبارت Computer Numerical Control به معنی کنترل عددی رایانه ای می باشد. دقت، سرعت و هزینه سه عامل موثر در بهبود شرایط تولید و آماده سازی محصول است. یکی از راه های افزایش دقت و سرعت، تعویض ماشین‌آلات مدرن با دستگاه های قدیمی است که دستگاه های برش CNC در جهت تحقق این هدف به کار گرفته شده‌اند.

ژ 1-9

دستگاه لیزر برش مخصوص فلزات قابلیت استفاده در کلیه صنایعی که احتیاج به برش های دقیق، بدون رنجه و لبه نظیر استیل، مس، برنج، آهن، آلومینیوم، برنز، فولاد و ... را دارند. برش لیزری مخصوص فلزات جهت صنایعی نظیر خودروسازی، پلاک سازی، مشبک سازی، قطعه سازی، زیورآلات و بدلیجات، لوازم تزئینی، تبلیغات، معرق، پزشکی، و ... مناسب است.

ژ 1-12

در گذشته با توجه به نبود دستگاه برش فلزات با استفاده از لیزر، برش فلزات به روش های مکانیکی صورت می گرفت. البته هنوز هم در بسیاری از موارد و برای کارهای کوچک و برش هایی که از لحاظ کیفیت برش کمتر حائز اهمیت هستند؛ ؛ از روش برش مکانیکی برای برش دادن فلزات استفاده می کنند. اما امروزه شاهد پیشرفت صنعت به ویژه در بخش برش لیزری فلزات هستیم.

ژ 1-7

برش CNC پلاسما به دلیل کیفیت، دقت، سرعت کار وانعطاف پذیری برای برش ورق های کمتر از ۳ میلیمتر به کار می رود. در این روش گاز نجیب دمیده شده با سرعت بالا در محل خروج گاز و سطح فلز قوس ایجاد کرده و گاز را وارد حالت پلاسما می کند. از حرارت تولیدی در اثر این واکنش ها برای بریدن ورق فولادهای کم کربن استفاده می‌شود. برش ورق فولادی پلاسما با ایجاد امواج صوتی و تولید گازهای آلاینده همراه است که به انسان و محیط زیست آسیب می‌رساند.

ژ 1-10

برشکاری یا قیچی کاری یکی از عمل های برشکاری مکانیکی محسوب می گردد؛ که به وسیله ی قیچی می توان ورقهای فلزی (آهن) ، شمش ها ، همچنین میله ها را برش داد. برشکاری بوسیله ی قیچی همانند برشکاری با قلم است با این فرق که در قیچی کاری تیغه های که در دو طف قطعه قرار گرفته به وسیله ی نیروی دست یا ماشین از کنار هم عبور می کنند و برش صورت می گیرد.در واقع می توان گفت برشکاری با قیچی به معنای بریدن و قطع کردن وسیله بدون براده برداری به وسیله ی دو تیغه ی برنده گوه ای شکل...

ژ 1-13

یکی از مهمترین صنایع موجود در هر شهری صنعت برش CNC می باشد این صنعت کمک شایانی به سایر صنایع برای ساخت قطعات مختلف می کند. برش CNC انواع مختلفی دارد و برای هر متریالی از دستگاه برش خاصی استفاده می شود. در این مقاله از وبسایت ترموکات CNC به بررسی خدمات مختلف برش CNC مجموعه ترموکات می پردازیم.

ژ 1-8

از مهم ترین مزایای برش CNC قابلیت برش مواد مختلف است. به گونه ای که صنایع غیر از فلزات مثل صنایع چوب و شیشه هم به استفاده از آن روی آوردند. ورود برشCNC به چرخه برش مقاطع آهنی علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه به تولید محصولات با کیفیت کمک کرده است. با توجه به مکانیزم پیشرفته این روش، برش های مختلف را با سرعت عمل مطلوب انجام می دهد. حساسیت و دقت بالای این روش باعث می شود تا علاوه بر انجام کار بی نقص از عملیات های پرداخت بعد برش بی نیاز شویم.

ژ 1-11

در این مقاله با هم به بررسی مراحل برش CNC در مجموعه ترموکات می پردازیم. شرکت برش لیزر ترموکات در شیراز با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات برش لیزر CNC کلیه خدمات برش لیزری فلز، برش CNC چوب و ... را انجام می دهد. شما می توانید برای سفارش انواع خدمات برش CNC در شیراز می توانید با مجموعه ترموکات تماس حاصل فرمایید و سفارش خود را مطرح کنید، شرکت ترموکات سعی دارد با کمترین قیمت، بهترین خدمات برش CNC در شیراز را ارائه دهد.

ژ 1-14

در این مقاله با ترموکات همراه باشید تا به بررسی دستگاه های مختلف برش CNC که در شرکت برش ترموکات مورد استفاده قرار می گیرد بپردازیم. دستگاه های مختلفی جهت برش انواع فلزات مورد استفاده قرار می گیرد. هر کدام از دستگاه ها برای نوع خاصی از برش تولید شده است. برای مثال دقت دستگاه برش پلاسما در سطح بسیار بالاتری نسبت به برش لیزری قرار میگیرد. در این مقاله ما به بررسی دستگاه لیزر، دستگاه پلاسما، دستگاه هواگاز و .... می پردازیم. هر کدام از دستگاه ها کاربرد خاصی دارند که آن را بررسی می کنیم.